Міжнародний день жінок

В ЛНУ відбувся концерт з нагоди Міжнародного дня жінок.

У цей день розквітає Земля, чоловіки вітають своїх жінок, а жінки продовжують дарувати свої посмішки та кохання. Заради жінок чоловіки готові на все, і зроблять вони це навіть не думаючи, бо кожна жінка у світі цього варта!

Сьогодні в актовій залі університету студенти різних навчально-наукових інститутів та факультетів вітали все жіноцтво луганського національного з найпрекраснішим святом весни – Днем 8 березня.

Розпочалися урочистості з вітального слова проректора з науково-педагогічної роботи Олександра Меняйленка. За його словами, найцінніше у житті чоловіка – жінка, її треба не тільки кохати, цінувати та допомагати, а ще й розуміти,бо зрозуміти жінку – справжнє мистецтво.

Пісні про кохання та жінок лунали з вуст студентів, які глибоко шанують і люблять своїх викладачів. Танцювальний колектив НН ІТОТТ, завдяки хореографічним номерам, подарував глядачам купу незабутніх вражень.

Цього дня шевченківці мали бажання подарувати якомога більше вражень усьому жіночому колективу ЛНУ імені Тараса Шевченка. Ще раз зі святом вас, любі й кохані наші жінки!

Сергій Теряєв,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка