Найкращий студент року
4.3.2019
Студента ФУФСК Владислава Радченка визнано найкращим студентом року.
За результатами щорічного традиційного студентського конкурсу почесне звання „Найкращий студент ЛНУ імені Тараса Шевченка” у 2019 році було присвоєно Владиславу Радченку, студенту I курсу освітнього ступеня магістра спеціальності „Середня освіта. Українська мова і література” факультету української філології та соціальних комунікацій.
„З дитинства мріяв стати учителем, як і мої батьки. Мені завжди хотілося вчити дітей розумному й вічному, тому й обрав спеціальність учителя”, − зазначив Владислав.
Представник вчительської династії зі Сватівщини після закінчення Стельмахівської загальноосвітньої школи І – ІІ ст. вступив до ВП ,,Лисичанський педагогічний коледж ЛНУ імені Тараса Шевченка’’ на спеціальність ,,Технологічна освіта”, щоб стати в майбутньому вчителем праці та креслення або керівником гуртка технічної творчості.
Однак любов до українського слова виявилася сильнішою, і Владислав у 2014 році став студентом факультету української філології та соціальних комунікацій Луганського національного університету імені Тараса Шевченка за спеціальністю „Українська мова і література”. Закінчивши з відзнакою навчання, здобув кваліфікацію бакалавра філології, учителя української мови і літератури. Нині навчається в магістратурі за спеціальністю „Середня освіта. Українська мова і література”.
„Факультет української філології та соціальних комунікацій став для мене осередком словесності й культури на сході України. Викладачі – талановиті люди, справжні професіонали”, – зазначив переможець конкурсу „Найкращий студент ЛНУ”.
З першого курсу Владислав Радченко активно займається науковою роботою. Він став переможцем 13 міжнародних, всеукраїнських, регіональних конкурсів (Київ, Львів, Полтава, Чернівці, Ніжин, Старобільськ) та взяв участь у 14 всеукраїнських науково-практичних конференціях (Харків, Запоріжжя, Старобільськ). 2019 року узяв участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт з української мови і літератури (з методикою їх викладання) (м. Умань).
Владислав є автором 20 наукових публікацій. Вивчає проблеми українського літературознавства, явища постмодернізму в українській літературі, літературу рідного краю, фольклор. До того ж він пише власні вірші.
Владислав зізнається: „Я пишаюся тим, що мої батьки теж навчалися у рідній альма-матер. Упевнений, що це храм науки всієї Луганщини. Я гордий, що маю можливість своїми здобутками прославити наш найкращий університет”.
За інформацією ФУФСК