“Бути медіаграмотним – сучасно!”

Студенти факультету іноземних мов отримали унікальну можливість взяти участь у тренінгу з інформаційної та медійної грамотності “Бути медіаграмотним – сучасно!”.

Тренінг проходив 27 та 28 лютого 2019 року, тренером була Олена Бурім – медіапедагог, сертифікований тренер з медіаграмотності (DW Akademie (Німеччина), Академія Української Преси); тренер для тренерів проектів IREX «Практична медіаграмотність», «Вивчай та розрізняй: Інфо-медійна грамотність».

Сьогодні ми всі живемо в переповненому інформацією просторі та іноді перетворюємося на пасивних споживачів медіа. Студенти факультету мали змогу зрозуміти, чи ставляться вони до інформації, отриманої з медіа, критично; чи завжди приймають рішення зважено та раціонально; чи знають, як не потрапити на гачок маніпуляції, розрізняти вигадки від фактів та відчувати себе у безпеці у безмежному медіапросторі. Даний тренінг був вкрай захоплюючим та корисним для всіх його учасників, адже він присвячений такій актуальній на сьогоднішній день темі як медіаграмотність.

Ми дякуємо тренеру за отриману цінну інформацію та з нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

За інформацією ФІМ