«Англійська мова для університетів»

Підведення підсумків  реалізації проекту «Англійська мова для університетів».

Викладач кафедри східних мов Гусакова Оксана Олександрівна організувала для студентів навчально-науковго інституту педагогіки і психології ЛНУ имені Тараса Шевченка перегляд вебінару Британської  Ради, що був присвячений підведенню підсумків  реалізації проекту “Англійська мова для університетів”

Проект “Англійська мова для університетів” тривав з 2015 по 2018  навчальні роки. За цей час викладачі англійської мови нашого університету мали змогу відвідати професійні тренінги підвищення кваліфікації та удосконалити методику викладання предмету “Англійська мова за професійним спрямуванням”.

19 лютого офіційно було підведено підсумки проекту та обговорено можливості подальшої співпраці України з Британською Радою.

За інформацією ФІМ