Підсумкова атестація на ФПН

На ФПН пройшла підсумкова атестація здобувачів освітнього ступеня магістра денної та заочної форм навчання за всіма спеціальностями.

Підсумкова атестація пройшла у здобувачів освітнього ступеня магістра денної та заочної форм навчання спеціальностей «Середня освіта (Біологія)», «Середня освіта (Географія)», «Середня освіта (Хімія)», «Екологія», «Науки про Землю», «Біологія», «Хімія», «Садово-паркове господарство», «Агрономія».

Під час навчання магістранти із зацікавленістю працювали над виконанням магістерських досліджень, опановували теоретичні питання та набували практичні навички. Тому під час захисту вони відчували себе впевнено та із захопленням презентували результати своїх магістерських досліджень, надавали відповіді на запитання членів екзаменаційних комісій.

Головами екзаменаційних комісій за всіма спеціальностями були відомі науковці та досвідчені викладачі з відповідних галузей: доктор сільськогосподарських наук, професор, член-кореспондент НААН України, завідувач кафедри анатомії та фізіології людини Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Іонов І. А., доктор сільськогосподарських наук, професор, завідувач кафедри рослинництва Дніпровського державного аграрно-економічного університету Цилюрик О. І., доктор біологічних наук, доцент кафедри зоології Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Чаплигіна А. Б., кандидат біологічних наук, доцент кафедри біологічної хімії Харківського національного медичного університету Вишницька І. А. та кандидат географічних наук, доцент кафедри соціально-економічної географії і регіонознавства Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Вірченко П. А.

За результатами захисту голови екзаменаційних комісій високо оцінили підготовку майбутніх магістрів. Слід відзначити студентів, які вразили ґрунтовністю виконання магістерських досліджень та  були рекомендовані до вступу в аспірантуру – Третьякова Тетяна (спеціальність «Агрономія»); Бєлоус Елла, Плахута Анна (спеціальність «Середня освіта (Біологія)»; Волкова Каріна (спеціальність «Біологія»); Суханінська Вікторія, Мельниченко Анастасія (спеціальність «Науки про Землю»); Гальченко Ярослав, Деканенко Олена (спеціальність «Середня освіта (Географія)»; Осадчик Наталія (спеціальність «Садово-паркове господарство»); Бугайова Марина (спеціальність «Середня освіта (Хімія)»; Ібишева Олена «Хімія».

Відповідально поставились до виконання та захисту  своїх магістерських досліджень й студенти-військовослужбовці. За результатами випускової атестації всім їм присвоєна кваліфікація магістра відповідної спеціальності.

Крім того, потрібно зазначити, що випускники-магістранти факультету природничих наук уже успішно працюють за фахом на посадах – директорів шкіл, заступників директорів, викладачів коледжів та шкіл, керівників лабораторій, провідних фахівців медичних, біологічних, біохімічних та хімічних лабораторій, лісових господарств, садових підприємств, фахівцями студій фітодизайну, організацій ландшафтного проектування тощо.

Побажаємо усім нашим магістрантам не зупинятись на досягнутому, упевнено прямувати до своєї мети, творчо реалізувати себе у професійній діяльності та бути професіоналами своєї справи!

За інформацією факультету природничих наук