Підсумкова атестація у НН ІЕБ

В навчально-науковому інституті економіки та бізнесу завершилася підсумкова атестація (іспити та захисти магістерських робіт) на денній та заочній формах навчання.

З 18 по 23 січня працювало 3 екзаменаційні комісії зі складання комплексних іспитів та по захисту магістерських робіт на здобуття освітнього ступеня «Магістр» спеціальностей: «Економіка», «Маркетинг», «Менеджмент організацій та адміністрування», «Фінанси, банківська справа та страхування».

Повну вищу освіту отримали 123 студенти. Варто зазначити, що в числі тих хто складав державну атестацію було 34 магістранти військовослужбовці. Більшість з них займають керівні посади та показали добрі результати щодо обізнаності в питаннях управління.

Члени екзаменаційних комісій зазначили якісну підготовку студентів та змістовність їх магістерських робіт, про що свідчать високі оцінки, які були отримані магістрантами.

Вітаємо випускників навчально-наукового інституту економіки та бізнесу з отриманням повної вищої освіти. Бажаємо успіхів у професійній діяльності.

За інформацією НН ІЕБ