Підсумкова атестація у НН ІФВС

Протягом десяти днів у НН ІФВС тривала підсумкова атестація (іспити та захисти магістерських робіт) на денній та заочній формах навчання.

Загалом, випускників за другим (магістерським) рівнем вищої освіти 142 студента спеціальностей: «Середня освіта. Фізична культура»  – 58; «Фізична культура і спорт. Спорт»  – 65, «Фізична терапія, ерготерапія»  – 16, «Середня освіта. Здоров’я людини»  – 3.

Студенти за спеціальністю „Фізична культура і спорт. Спортˮ – це  студенти-спортсмени різного рівня, які тренуються та працюють за фахом. Серед таких, що на відмінно склали іспит і захистили магістерську роботу варто відзначити Гомзяк Анастасію Олександрівну, Савченка Павла Сергійовича та Тарасенка Сергія Володимировича.

Разом із тим варто зазначити, що в числі тих хто складав державну атестацію була низка магістрантів, які займають керівні посади в галузі фізичної культури та спорту. Вони також в процесі підсумкової атестації показали добрі результати щодо обізнаності в питаннях управління підготовкою спортсменів та безпосередньо в особливостях організації зазначеного спортивно-тренувального процесу.

Очолював комісію з підсумкової атестації Гребенюк Володимир Олександрович – заступник директора комунальної установи „Луганський обласний фізкультурний центр „Олімпˮ.

На спеціальності «Середня освіта. Фізична культура» за результати підсумкової атестації студенти отримали наступні оцінки: «відмінно» – 24; «добре» – 30; «задовільно» – 4.

Найбільш досконалими були відповіді магістрантів: Євсюкової К. В., Матвійчук Л. Ю, Шеліхової А. С., Пелипася Д. С. та ін.

Головою державної екзаменаційної комісії був – Мазін Василь Миколайович – доктор педагогічних наук, професор, зав. кафедри управління фізичного виховання і спорту Запорізького національного технічного університету.

На спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» за результати підсумкової атестації студенти отримали наступні оцінки: «відмінно» – 6; «добре» – 9; «задовільно» – 4.

Голова державної екзаменаційної комісії – Глазков Едуард Олександрович – доктор медичних наук, доцент, зав. кафедри загальної та паталогічної фізіології Луганського державного медичного університету.

Вітаємо випускників навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту з отриманням повної вищої освіти. Та бажаємо успіхів у професійній діяльності.

За інформацією НН ІФВС