Весняна сесія

21 квітня розпочалася весняна сесія в Інституті торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

У межах сесії викладачі кафедри технологій виробництва і професійної освіти разом із студентами спеціальностей «Професійна освіта (Транспорт)», «Професійна освіта (Технологія виробів легкої промисловості)» та «Технологічна освіта» провели установче зібрання. Слід відмітити високу зацікавленість студентів до аудиторних занять під час сесії. На сесію приїхали студенти 1-5 курсів і слухачі магістратури.

На зустрічі зі студентами виступили – доцент кафедри Бурдун В.В., доцент кафедри Колєсніков В.О., асистент кафедри Грищишина Г.М. Зокрема, Бурдун В.В. розповів про розклад занять, особливості державної атестації і відповів на запитання студентів, більшість з яких стосувалися роботи на сайті дистанційного навчання.