Театралізована казка

«Корпоративна театралізована казка» пройшла у навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту.

Вже стало доброю традицією напередодні Новорічних Свят в навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту збиратись на «Корпоративну театралізовану казку» в кафе «Теремок».

Головним дійовим персонажем була собака – символ Нового 2018 року.

Вона допомагала знайти зниклого Діда Мороза і Снігуроньку, яких Сніжна Королева сховала у своїй льодовій печері. У пошуках Діда Мороза були задіяні: Шериф зі своїм помічником, ведмідь, заєць, сніговик та сніжинки.

Особливо яскраве дійство було створено циганським табором на чолі з циганським Бароном. Вони співали пісні, показали яскраві запальні танці, а потім гадали на долоні усім присутнім.

Загальними зусиллями, Дід Мороз та Снігуронька, були звільнені з полону Снігової королеви і святкування Нового Року розпочалось.

В ході свята, кожен отримав подарунки, веселий настрій та масу позитивних емоцій.