Стажування за кордоном

Відбулась зустріч з представником компанії «Odeon Tours».

Однією з переваг навчання в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка є закордонне стажування. У відповідності до спеціалізації або досвіду роботи студенти, на час проходження зарубіжної практики, мають змогу підвищити свій професійний рівень та вдосконалити вже набуті навички. Розвитком міжнародних зв`язків та партнерства в університеті з питань закордонного стажування активно займається навчально-науковий інститут торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму. У рамках міжнародної співпраці 18-19 грудня організовано зустрічі студентів з генеральним менеджером по роботі з персоналом фірми «Odeon Tours» Рашадом Мамадовим.

Під час зустрічі представник фірми поділився з аудиторією своїми професійними досягненнями та практичним досвідом роботи у сфері туризму. Туристична фірма на ринку Туреччини успішно працює вже 25 років та обслуговує гостей з країн СНД і Європи. За словами Рашада Мамадова, „закордонне стажування – це не лише можливість набути цінний професійний досвід, підвищити рівень володіння іноземною мовою, ознайомитись з методами ведення туристичного бізнесу, а й шанс вивчити культуру іншої країни та разом з новими друзями отримати захоплюючі враження”.

Наприкінці зустрічі студенти заповнили анкету та подали заявку на проходження стажування у компанії «Odeon Tours» в березні – жовтні 2018 року.

Студенти, які за результатами співбесіди отримають схвальну рекомендацію на проходження практики в Туреччини, будуть стажуватись у містах-курортах провінції Анталія – Аланія, Сіде, Кемер, Мармарис, Белєк, Кунду. Програма стажування передбачає за рахунок приймаючої сторони авіапереліт до місця практики та назад до України, проживання на час стажування в гуртожитку з усіма зручностями, оформлення документів для отримання робочої візи, обов`язкове медичне страхування, отримання нової уніформи, дворазове харчування, забезпечення мобільним телефоном з SIM-карткою місцевого оператора для внутрішнього зв`язку. Мінімальний щомісячний дохід становить 350-400 доларів США. Також діє система бонусів та преміювання за належне виконання своїх обов`язків і сумлінну працю.

Марина Чумакова, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка