Черговий рекорд!

Викладач кафедри олімпійського та професійного спорту взяв участь у Чемпіонаті світу з силового екстриму у ваговій категорії до 105 кг.

У м. Запоріжжя проходив Чемпіонат світу з силового екстриму у ваговій категорії до 105 кг. У змаганнях  брали участь збірні команди Канади, Норвегії, Чехії, Грузії та України. У складі збірної команди України – викладач кафедри олімпійського та професійного спорту, майстер спорту України міжнародного класу, переможець кубку України – 2017 та рекордсмен України, Дубовой Олександр Володимирович.

Олександр, вперше в історії силового екстриму показав феноменальний результат у вправі присідання з акселем на грудях та встановив рекорди України та Світу, вставши 12 разів. До прикладу, прикарпатець Василь Вірастюк – найсильніша людина світу, на змаганнях у 2003 році вставав з такою ж вагою лише 5 разів.

У результаті змагань перше місце і золото чемпіонату завоювала збірна України. Друге місце – Норвегія, третє – Чехія, четверте – Канада, п’яте – Грузія.

Вітаємо нашого викладача з перемогою та бажаємо подальших успіхів!

За інформацією НН ІФВС