Золоті медалі

Магістрант ЛНУ Олексій Бичков здобув чотири золоті медалі на Чемпіонату світу з пауерліфтингу.

У передостанній день чемпіонату світу у місті Пльзень (Чехія) відбулись змагання 15 найсильніших чоловіків планети у ваговій категорії до 120 кг.

Світовий рекордсмен 32-річний Олексій Бичков (магістрант спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт») вкотре підтвердив, що наразі у нього в цій категорії конкурентів немає.

Олексій здобув чотири золоті медалі, а також покращив власний рекорд світу в сумі – 1127,5 кг!

Українець стартував з 400 кг. Наступна спроба на 415 кг теж була вдалою. Вже у ранзі чемпіона з присідань Олексій Бичков змагається тільки із собою, замовляє 425 кг і покращує власний рекорд.

У другому виді змагальної програми – жимі лежачи – Олексій Бичков починає з ваги 310 кг і захоплює лідерство. Потім покращує особистий рекорд – 330 кг, і закінчує вправу з результатом 337,5 кг.

У становій тязі Бичков дуже впевнено стартує – 350 кг. І це заявка на медаль. У другій він замовляє 365 кг, бездоганно виконує вправу і, таким чином, оновлює світовий рекорд в сумі – 1127,5!

В залі вже вкотре на тиждень лунає національний гімн нашої країни, чемпіон Олексій Бичков на повний голос вигукує: «Слава Україні!». У відповідь звучить: «Героям слава!».

Підсумуючи виступ чоловічої збірної команди України з пауерліфтингу на чемпіонаті світу 2017 року можна сказати, що на сьогодні студенти та випускники НН ІФВіС складають основу команди.

Завдяки вдалим виступам наших спортсменів головна команда країни втретє поспіль перемагає в командному заліку, залишаючи позаду збірні Росії, США, Норвегії, Польщі.

МСУМК Бараннік Микола, магістрант спеціальності «Спорт», дворазовий призер чемпіонатів світу, виборов срібну нагороду в жимі штанги лежачи (в/к 74 кг) – 227 кг.

Можна вважати, що такий виступ є гідним подарунком рідному інституту напередодні святкування 70-річчя!