Студентський вечір знайомств

У НН ІФМІТ відбувся студентський вечір знайомств  у гуртожитку.

З новим навчальним роком інститут  фізики, математики та інформаційних технологій  переїхав до м. Рубіжного. Тут студенти розпочали новий етап життя в гуртожитку –  своєрідній курс молодого бійця, тест на кмітливість, комунікабельність та ще одна сходинка до дорослого життя.

Як відомо  в цьому світі дуже складно жити без друзів та знайомих. Отож, щоб показати себе та краще пізнати співмешканців гуртожитка в м. Рубіжному, студенти НН ІФМІТ взяли  участь у Святковому вечері знайомств, який був організований вихователем гуртожитку – Трикоз Тетяною Степанівною.

Студентів  та учнів  було розподілено на три команди: команда РПК «Шалені бджоли»,  команда ВП РЦПО «Професіонали», команда НН ІФМІТ «Фантазери». Гарним настроєм та  приємними емоціями учасники зарядили увесь зал.

В затишній, радісній атмосфері для свої старих та нових друзів співали під гітару студенти ІФМІТ Олексіїнко Володимир , Кисельов Микола , Халізов Євген, Соловйова Віра; студент РПК Залуський Володимир.

Чудовим і несподіваним  подаруноком став  східний танець «Маскарад», який  подарувала наша гостя – студентка РПК,Швед Поліна.

Дзвінкий сміх, гучні оплески та  цікаві миті «Вечора знайомств», ще довго будуть згадуватись мешканцями гуртожитку.

Виступи команд судили члени журі – Вітовська І.А(заступник директора з виховної роботи РПК), Матієвський В.В. (заступник директора з виховної роботи НН ІФМІТ ЛНУ), Голоденко В. М. (начальник штабу цивільного захисту РПК),    Чимборовська О.О.( соціальний педагог ВП РЦПО), Биченко В.С.(майстер виробничого навчання ВП РЦПО).

За результатами змагань  1 місце посіла команда РПК «Шалені бджоли» ,2 місце – команда НН ІФМІТ «Фантазери»,3 місце – команда ВП РЦПО «Професіонали». Усі були нагороджені призами від студентської ради гуртожитку РПК.

По завершенню змагань для  всіх студентів гуртожитку в продовження святкової програми пролунала студентська дискотека.

НН ІФМІТ