Тренінг з військовослужбовцями

06 жовтня в навчально-науковому інституті педагогіки і психології було проведено тренінг з розвитку навичок саморегуляції психоемоційного стану з військовослужбовцями.

Тренінг проводили викладач кафедри психології Т. Федотова та аспірант кафедри соціальної педагогіки А. Назмієв.

Метою тренінгу було формування у військовослужбовців навичок саморегуляції психоемоційних станів.

Під час тренінгу було обговорено та відпрацьовано необхідні навички для допомоги собі та побратимам у стресовому стані, а саме:

• діагностичні методики (психосемантичний диференціал та ін.);
  • психогімнастичні та арт-терапевничні методики (метод «Ключ» на виявлення ресурсного стану, нейрографіка);
  • методи надання первинної психологічної допомоги в екстремальних ситуаціях;
  • психологічні механізми стресу;
  • вплив стресу на організм;
  • стратегії поведінки людини в стресовій ситуації;
  • планування перспективи майбутнього тощо.

Для хлопців це була нова форма роботи, але виявилася продуктивною. Тому вони забажали нових зустрічей.

За інформацією навчально-наукового

інституту педагогіки і психології