Державна атестація

6-9 червня на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти Навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відбувалась державна атестація.

На підсумкову атестацію зібралось понад 100 випускників. У перший день студенти 4 курсу спеціальностей «Технологічна освіта», «Професійна освіта. Транспорт», «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства», «Професійна освіта. Харчові технології», «Професійна освіта. Технологія виробів легкої промисловості», «Професійна освіта. Сфера обслуговування» протягом 4 годин складали державний іспит з фаху, який проходив у письмовій формі. Зміст білетів включав як теоретичні питання, так і завдання з розробки планів-конспектів уроків, проектування фрагментів уроків. Студенти ретельно готувались до випускних іспитів, тому успішно подолали цей важливий у професійному житті рубіж.

Наступні три дні студенти 4 і 5 курсів захищали дипломні проекти. Завдання дипломних проектів – проектування закладів харчування, дільниць з ремонту автомобілів, сільськогосподарської техніки, сервісних центрів з ремонту побутової техніки, потоків з пошиття одягу з розробкою технологій пошиття одягу, модернізація обладнання, удосконалення технологій ремонту, конструювання пристосувань тощо. Студенти спеціальності «Технологічна освіта» розробляли навчальні комплекси для розділів інваріативної складової програми та проекти з варіативних модулів предмету «Трудове навчання» та «Технології».

Необхідно відзначити ґрунтовну підготовку студентів і змістовність дипломних проектів, а також яскравий захист дипломних проектів окремими студентами. Відзначимо студентів 4 курсу Вікторію Савінову, Олександра Забавського, Сергія Хмеліка, Олесю Бережну, Романа Лозового, Євгена Маслійова, Романа Хоруженка, а також студентів 5 курсу Михайла Соколова, Олександра Сініцина та Дмитра Мостового.

Серед студентів спеціальності «Професійна освіта. Харчові технології» відзначились наступні випускники – Яна Антюфєєва, Яна Пазюра (денна форма навчання); Юлія Борсук, Олександр Замковой, Вадим Ярема (заочна форма навчання).

Щиро вітаємо студентів з успішним завершенням навчання.

За інформацією НН ІТОТТ