Збори збірної команди

Зараз у м. Кремінна проходять навчально-тренувальні збори збірної команди України із греко-римської боротьби.

До складу збірної входять студенти Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту: майстер спорту України, чемпіон України 2017 року, срібний призер Всеукраїнської Універсіади – Симоненко Василь та майстер спорту України, чемпіон України 2017 року та срібний призер Чемпіонату Європи – Політаєв Артур.

Не дивлячись на тісний графік тренувань, вони знайшли час і завітали разом із тренером Пікаловим Дмитром до інституту, поділилися своїми враженнями про змагання, планами на майбутнє, представили спортивні нагороди та провели змістовну бесіду з директором інституту Полулященком Ю.М. та заступником директора з соціально-гуманітарної роботи Брусаком О.М.