Обмін досвідом

Представники університету взяли участь у візиті по обміну досвідом до Івано-Франківської області.

Навчальний візит здійснювався для представників організацій громадянського суспільства та їх органів влади – партнерів Луганської та Донецької областей в рамках реалізації Проекту ПРООН «Відновлення врядування та примирення в охоплених конфліктом громадах України» за фінансової підтримки Європейського союзу, Швеції та Швейцарської Конфедерації. Під час візиту учасники вивчили кращі практики розвитку міста Івано-Франківська, відвідали Калуський район, місто Долину, Вигоду, Надвірнянський район та місто Яремче.

Наш університет на заході представляли завідувач відділу міжнародних зв’язків Ірина Мигович, завідувач сектору студентської соціальної служби Олена Дорогавцева, голова студентського самоврядування Ярослав Чепель та студентка навчально-наукового інституту економіки та бізнесу Юлія Ільченко. Учасники відвідали Прикарпаття та ознайомилися з кращими практиками, новими підходами та технологіями залучення ресурсів та ноу-хау у плануванні та реалізації проектів розвитку громад й забезпечення сталості їх результатів.

За інформацією інформаційного сектору
студентського самоврядування ЛНУ