Підсумки підготовчого відділення

На підготовчому відділенні ЛНУ завершилися заняття з курсу «Інформатики».

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка активно впроваджує сучасні інноваційні технології в діяльність задля забезпечення якісної освіти. Заняття з інформатики, що тривали на підготовчому відділенні, мали на меті ознайомити учнів загальноосвітніх навчальних закладів з особливостями роботи персонального комп’ютера, його будовою, принципами налаштування програмного забезпечення.

Заняття проходили за підтримки благодійної організації «Луганське обласне відділення «Міжнародної благодійної організації «Благодійний фонд «СОС Дитяче Містечко», яка надала учням сучасні ноутбуки для навчальної діяльності та роботи. Курс навчання складався з двох частин: інформатика й комп’ютерна графіка. За цей час 11 учнів Старобільщини ознайомилися з особливостями роботи в Мicrosoft, здобули навички графічного дизайну та редагування фотоматеріалів. Кожне заняття передбачало як теоретичну основу, так і практичне закріплення набутих знань.

Викладачами занять стали співробітники центру інформаційних технологій А.В. Бугаєвська та М.М. Фоменко, які володіють не тільки теоретичною базою знань, але й мають великий практичний досвід роботи з сучасною технікою. Протягом навчання, вони підтримували учнів, давали цінні поради та рекомендації, передаючи власний досвід та напрацювання.

Під час підсумкового заняття з інформатики, учні склали тестування та отримали сертифікати про завершення навчання на підготовчому відділенні з курсу «Інформатика». За словами А.В. Бугаєвської, однією з головних проблем стало встановлення довірливих відносин з дітьми. Але труднощі були подолані, й учням і викладачам вдалося досягти поставлених цілей.

Завершуючи навчання, діти подякували учителям за працю та здобуті знання.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка