Участь у фестивалі STEAM-oсвіти

Викладач ЛНУ В.В. Бурдун взяв участь у фестивалі STEAM-oсвіти.

27 травня у «Дитячій інженерній академії» м. Києва відбувся фестиваль STEAM-oсвіти. Науково-технічний захід відвідав Бурдун В.В., завідувач кафедри технологій виробництва і професійної освіти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму.

Під час роботи фестивалю діти, їх батьки і всі охочі мали змогу ознайомитися з роботами різних шкіл, гуртків, творчих майстерень та студій, науково-технічних центрів.

Під відкритим небом були представлені роботи з робототехніки, роботи, виконані на 3-Д принтерах, у творчих майстернях.

Учні мали змогу взяти участь у майстер класах, поскладати конструктори ЛЕГО, попрацювати на сучасному обладнанні, взяти участь у змаганнях, подивитися фізичні і хімічні експерименти, прослухати наукові лекції в лекційній зоні наукових пікніків. А також, молоді науковці та практики поділитися власним досвідом та мали змогу навчитися чомусь новому.

Було цікаво та весело!

За інформацією НН ІТОТ