Участь у грі КВК

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка взяли участь у грі КВК.

20 квітня 2017 року Кремінський районний Будинок Культури був заповнений глядачами. І для цього був привід! Другий рік поспіль за ініціативи навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» було продовжено традицію проведення відкритих ігор КВК. У цей день команди Кремінського та Старобільського районів жартували на тему «Весняний настрій».

На сцену вийшли 6 команд:

• команда «8 КАДРІВ» -‒ навчально-науковий інститут фізичного виховання і спорту м. Кремінна;
  • команда «СЛУГИ МЕЛЬПОМЕНИ» ‒ коледж Луганської державної академії культури і мистецтв м. Кремінна;
  • команда «НЕ-КАКАО» ‒ загальноосвітня школа № 4 м. Кремінна;
  • команда «ТАРАСОВІ ДІТИ» ‒ навчально-науковий інститут педагогіки і психології м. Старобільськ;
  • команда «БАБЛО І ЗЛО» ‒ навчально-науковий інститут економіки та бізнесу м. Старобільськ;
  • команда «ЛОЛ КЕК ЧЕБУРЕК» ‒ коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» м. Старобільськ.

Оцінювало гру шановне журі у складі:

• Янович Ірина Вікторівна – заслужений майстер спорту України з велоспорту, бронзовий призер Олімпійських ігор;
  • Кладко Володимир Миколайович ‒ помічник народного депутата України Курила Віталія Семеновича;
  • Мороз Володимир Петрович – голова первинної профспілкової організації ЛНУ імені Тараса Шевченка;
  • Голова журі Боярська Інна Вікторівна – завідуюча відділом культури Кремінської районної державної адміністрації.

На заході були присутні почесні гості: народний депутат України Курило Віталій Семенович, директор Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Стецюк Юрій Вікторович, голова Кремінської районної державної адміністрації Чехута Наталія Василівна, голова Кремінської районної ради Прокопенко Володимир Миколайович та ін.

Привітав учасників ігор директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Полулященко Юрій Михайлович.

У програмі були три стандартних конкурси: привітання, розминка та домашнє завдання.

Всі команди були добре підготовлені, а вболівальники підтримували свої команди гучними «кричалками» і барвистими плакатами. В результаті кращою групою підтримки були визначені школярі загальноосвітньої школи № 4, їм було вручено солодкий приз.

В ході запеклої боротьби вирішальним став третій конкурс «Домашнє завдання», і місця розподілили наступним чином:

• 5 місце – команда «ЛОЛ КЕК ЧЕБУРЕК»;
  • 4 місце – команда «СЛУГИ МЕЛЬПОМЕНИ»;
  • 3 місце – команда «НЕ-КАКАО»;
  • 2 місце поділили дві команди – «ТАРАСОВІ ДІТИ» і «БАБЛО і ЗЛО”;
  • На 1 місце впевнено вийшла команда «8 КАДРІВ» інституту фізичного виховання і спорту.

Переможцям та призерам були вручені грамоти, торти, кубки, а команді-переможцю ще дістався головний приз ‒ футбольний м’яч.

Всі глядачі отримали величезне задоволення та масу позитивних емоцій! А найголовніше, що продовжені традиції проведенні ігор Клубу веселих і кмітливих і сподіваємося на подальшу співпрацю з командами КВК Луганської та Донецької областей!

За інформацією НН ІФВС