Звернення

Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення Дня охорони праці.

Щороку 28 квітня відзначають Всесвітній день охорони праці.

За рекомендацією Міжнародної організації праці девіз цьогорічного Всесвітнього дня охорони праці – «Удосконалення збору та використання даних про безпеку та гігієну праці».

Усвідомлюючи важливість питання, тривалу перспективу його вирішення, організаційний  комітет звертається до викладачів і співробітників із закликом активно долучитися до роботи у сфері  охорони праці та звернути увагу на необхідність проведення конкретних профілактичних заходів, спрямованих на покращення безпеки та гігієни праці, провести тематичні зустрічі, відкриті уроки зі студентами та викладачами.

Щиро бажаємо усім працівникам університету та фахівцям, які безпосередньо слідкують за безпекою учасників навчально-виховного процесу, доброго здоров’я, незгасної життєвої енергії, миру, сімейного тепла та затишку.