Участь у проекті

Студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли участь у проекті «Психосоціальна стабілізація постраждалих від конфлікту в Україні».

Кращі студенти спеціальностей «Соціальна педагогіка» і «Психологія» Богдан Оселедько та Людмила Смитаніна були направлені студентським самоврядуванням НН ІПП у м. Львів для участі в проекті «Психосоціальна стабілізація постраждалих від конфлікту в Україні».

Проект відбувався за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україні, яку реалізує Психологічна Кризова Служба.

У межах проекту було проведено тренінг з першої домедичної допомоги. Відвідавши курси підготовки тренерів з першої домедичної допомоги, Богдан і Людмила встигли пройнятися духом прекрасного старовинного міста, відвідати пам’ятки архітектури та культури, які збереглися в ньому.

Учасники проекту отримали сертифікати з першої домедичної допомоги і тепер мають право надавати цю допомогу у складі мобільних бригад та волонтерської діяльності.

За інформацією навчально-наукового
інституту педагогіки і психології