«За чисте довкілля»

Студенти Старобільського гуманітарно-педагогічного коледжу та Коледжу ЛНУ організували та провели ряд заходів у межах акції «За чисте довкілля».

Так було проведено масове прибирання студентського скверу: зібрано рештки сухого листя та гілки дерев, перекопано клумби і квітники, прибрано пішохідні доріжки тощо. За ініціативи студентів групи ДО-2 та їх класного керівника А.В. Терник було проведено відкриту виховну годину «Чисте місто – чиста совість», під час якої присутнім запропонували переглянути вражаючу презентацію на екологічну тему та взяти участь у реалізації екологічного проекту під такою ж назвою. Студенти разом із класними керівниками підтримали ініціативу, самостійно обрали найбільш засмічені ділянки міста і дружно взялися за справу.  Протягом кількох годин було зібрано величезну кількість побутового сміття на вулицях Старобільська.

Студенти групи ПО-1 під керівництвом класного керівника Э.К. Решетила впорядкували могилу доктора педагогічних наук Я. Б. Рєзніка, який працював у Старобільському учительському інституті в 50-х роках ХХ століття. Студенти коледжу постійно піклуються про місце поховання відомого педагога і вважають це почесною справою.

Студентка коледжу Наталія Ведута зазначає: «Сьогодні ми все частіше чуємо слова «екологія», «забруднення навколишнього середовища»… Ми вже стали звикати до цих слів і продовжуємо свою бездіяльність, коли кожен може зробити посильний внесок у велику спільну справу. Для цього потрібно почати з найменшого – забезпечити чистоту міста! При цьому слід пам’ятати: чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять».

За інформацією СГПК та КЛНУ