«Контакт»

Вийшов другий номер студентської навчальної газети «Контакт».

Другий випуск «Контакту» приурочено святкуванню річниці кафедри журналістики та видавничої справи, якій цьогоріч виповнилося 12 років. Спільними зусиллями редакційної колегії – головного редактора й завідувача кафедри доцента А. О. Галича, відповідального редактора випуску доцента К. М. Ульянової, редактора від студентів М. Сікорської, технічного і художнього редактора Ю. Третякової, а також авторського колективу студентів і магістрантів кафедри – маємо другий номер ілюстрованого студентського видання.

У номері представлено цінні поради від практикуючих студентів, які органічно поєднали навчання з професійною діяльністю, згадуються творчі біографії випускників кафедри, які здобули всеукраїнське визнання й стали гордістю своєї альма-матер (Олександр Шелест, Юлія Бітімєрова, Катерина Ракова, Герман Борисов, Анастасія Школьна та ін.). Родзинкою випуску є інтерв’ю магістрантки Анни Омбоді з колишнім випускником ЛНУ імені Тараса Шевченка, який на сьогодні займає посаду директора Міжнародної федерації КУДО й Президента Федерації КУДО України, Ігорем Самохіним. Національний концепт втілений у творчості Марти Сікорської, яка виявила неабиякі здібності у створенні художньо-публіцистичних жанрів.

За підтримки керівництва факультету української філології та сумісної діяльності кафедр журналістики та видавничої справи й української літератури перспективою видавничої діяльності є також відновлення випуску художньо-публіцистичного альманаху «Соняшник», що надасть можливість зреалізувати свої творчі таланти активній молоді факультету. До того ж кожне із запланованих і реалізованих видань є ефективною базою для творчих і виробничих студентських практик.

За матеріалами редакційної колегії
студентської навчальної газети «Контакт»