«Освіта для сталого розвитку – дошкільнятам»

Професор кафедри дошкільної та початкової освіти провела Презентаційний семінар з елементами тренінгу «Освіта для сталого розвитку ‒ дошкільнятам».

На кафедрі дошкільної та початкової освіти вже стало гарною традицією співпрацювати та обмінюватися досвідом з практикуючими вихователями, вихователями-методистами, завідуючими дитячих садків. На цьому тижні професор кафедри Наталія Василівна Гавриш проводила Презентаційний семінар з елементами тренінгу «Освіта для сталого розвитку ‒ дошкільнятам», де були присутні освітяни-дошкільники м. Старобільськ.

На початку семінару Н. В. Гавриш зазначила: «Якби кожна людина у світі підтримувала той же спосіб життя і рівень споживання як мешканці України, нам були б потрібні ще дві такі планети. Якщо ми продовжимо експлуатувати Землю тими ж темпами, як зараз, наше майбутнє виявиться під загрозою». Отже, провідну ідею сталого розвитку можна сформулювати таким чином: необхідно досягнути гармонії між людьми з одного боку і суспільством та природою – з іншого.

Учасники семінару мали змогу познайомитись з провідними засадами педагогіки емпауерменту; усвідомити необхідність упровадження концепції сталого розвитку в освітній процес дошкільних навчальних закладів. У зв’язку з актуальністю проблеми, семінар вінчала жвава дискусія між учасниками.

Також, наприкінці семінару Н. В. Гавриш привітала переможців студентської олімпіади та презентувала авторські доробки з проблеми сталого розвитку в дошкільній галузі.

Учасники семінару всім бажають гармонії з природою та собою.

За інформацією кафедри дошкільної
та початкової освіти