Дні науки

12 квітня на кафедрі технологій виробництва і професійної освіти навчально-наукового інституту торгівлі, обслуговуючих технологій та туризму відбулись Дні науки.

Дні науки пройшли на спеціальностях «Професійна освіта. Транспорт» і «Професійна освіта. Технологія виробництва і переробка продуктів сільського господарства». Керував роботою секції доцент Беседа О.О. Розпочав роботу секції доцент Колесніков В.О., який розповів студентам про нові тенденції в автомобілебудуванні. В основному мова йшла про розробки сучасних електромобілів. Оголошено, про можливість виробництва такого екологічного транспорту в нашій країні. Доповідь супроводжувалась презентацією та цікавим відео, яке захопило студентів. На відео були представлені літаючі автомобілі, які презентували на останній виставці в Женеві та планують використовувати в Дубаї, вже в літку 2017 року. Ця тема визвали широке обговорення серед студентів та викладачів. Потім результатами своїх досліджень поділились  студенти і магістранти цих спеціальностей. Всього на секції заслухали доповіді 7 найкращих студентів.

Після наукової конференції студенти відвідали підприємство «Старобільськ-Авто», де вони ознайомились з сучасним обладнанням для ремонту автомобілів. Керівництво сервісного центру розповіло про роботу підприємства та запросило на роботу технічно грамотних студентів.