Профілактична акція

Студенти II курсу спеціальності «Здоров’я людини» ННИ фізичного виховання і спорту провели профілактичну акцію, присвячену Всесвітньому дню здоров’я.

Щороку 7 квітня в день заснування ВООЗ відзначають Всесвітній день здоров’я, темою якого у 2017 р. була обраний депресія. Слоган кампанії: «Депресія: давай поговоримо».

7 квітня студенти II курсу спеціальності «Здоров’я людини» ННИ фізичного виховання і спорту провели профілактичну акцію, присвячену всесвітньо дню здоров’я, під час якої намагалися привернути увагу громадськості до проблеми депресії.

Депресія – це захворювання, що характеризується постійним станом зневіри і втратою інтересу до видів діяльності, які зазвичай приносять задоволення, а також нездатністю робити повсякденні справи, протягом, щонайменше, двох тижнів.

Від депресії страждають люди різного віку, всіх категорій населення і в усіх країнах світу. Депресія заподіює психічні страждання, негативно відображається на здатності людини виконувати навіть найпростіші повсякденні завдання й іноді може мати катастрофічні наслідки для взаємовідносин людини з близькими і друзями, а також здатності людини заробляти собі на життя. У крайніх випадках депресія може привести до самогубства – на сьогодні це друга провідна причина загибелі серед людей у віці від 15 до 29 років.

Проте, депресія піддається профілактиці і лікуванню. Більш глибоке розуміння того, що являє собою депресія і як її можна запобігти або вилікувати, допоможе розвіяти негативні стереотипи, пов’язані з цим захворюванням, і підштовхнути більше число людей до того, щоб звернутися за допомогою.