Участь у тренінгу

Представники університету взяли участь у тренінгу «Особливості психосоціального супроводження постраждалих при надзвичайних подіях».

Захід, який проходив у Сєвєродонецьку 31 березня та 1 квітня об’єднав провідних психологів, соціальних працівників, волонтерів мобільних бригад, а також студентів ЛНУ імені Тараса Шевченка.  Учасники не тільки набули нових знань а й мали можливість обмінятися досвідом роботи з колегами, здобути навички створення подібних до реального життя ситуацій та програвання їх з колегами. За словами завідувача сектором студентської соціальної служби О.Г. Дорогавцевої, найбільш важливим є уміння відновлюватися та не нашкодити постраждалим.

Учасники розглянули вплив надзвичайних ситуацій на здоров’я людини, психосоціальну підтримку осіб, психічне здоров’я, а також роботу з наявними ресурсами та можливостями особистості.

Отримані знання та досвід допоможуть учасникам тренінгу під час надання допомоги  постраждалим при надзвичайних подіях людям, а також у майбутній професійній діяльності.

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка