Призове місце у Чемпіонаті

Студентка ЛНУ посіла призове місце у Чемпіонаті України з карате-до, який відбувся у Харкові.

Участь у Чемпіонаті взяли 450 спортсменів з Луганська, Харкова, Одеси, Запоріжжя, Черкас та інші. Серед учасників була і студентка-першокурсниця навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Радькова  Аліна. У своїй ваговій категорії Аліна провела 4 боя та виборола срібну нагороду, поступившись більш титулованій спортсменці з м. Черкаси.

Аліна займається карате з 12 років у Сватівській ДЮСШ під керівництвом тренера Батракова О.В. Наразі наша спортсменка є 3-х кратною чемпіонкою та багаторазовою призеркою чемпіонатів України.

Друге місце на Чемпіонаті України це теж значне досягнення спортсменки, тож побажаємо Аліні подальших успіхів у боротьбі за перемоги на республіканських та світових першостях.