«День стажера»

На „Істфаці” пройшов традиційний вечір –„День стажера”

Інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, легендарний „Істфак” – один із найстаріший структурних підрозділів ЛНУ імені Тараса Шевченка. Цей інститут – це по-справжньому культурний феномен, його випускники є носіями цікавих та неординарних традицій. Однією з таких традицій є святкування в останню п’ятницю березня „Дня стажера”. Чому це свято носить таку неординарну назву – окрема історія. Однак, „День стажера” – це і вечір зустрічі випускників, і день народження Інституту одночасно. До речі, минулої п’ятниці Інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук виповнилось не багато не мало, а 83 роки.

У 2017 р., як завжди, „День стажера” пройшов за всіма „істфаківськими” традиціями. Розпочався захід з виконання легендарної інститутської пісні „Как всегда”, далі випускники різних років, не дивлячись на статуси і ранги, виступали із різноманітними номерами – жартували, співали, демонстрували свої театральні здібності. Чого варті лише складені та виконані директором інституту Л.Ц. Ваховським пісні для кожної групи випускників, конферанс від заступника директора А.В. Бадера, запальне виконання хітів від К.М. Котеленець, гумористичний номер від дівчат „Істфаку” та, звісно, театральна імпровізація від ректора університету С.В. Савченка та голови обласної профспілки працівників освіти С.В. Севрюка. Завершилась художня частина виконанням гімну Інституту. Однак, вечір на цьому не завершився, були ще й танці, пісні, спілкування і загалом як кажуть – далі буде.

Заст. директора НН ІІМВСПН А. В. Бадер