Студентська газета

На факультеті природничих наук видано перший номер студентської газети «Природничий вісник».

Незважаючи на сучасні умови, Луганський національний університет імені Тараса Шевченка залишається еталоном якісної європейської освіти в східноукраїнському регіоні. Викладачі і студенти навчального закладу є активними учасниками міжнародних та всеукраїнських наукових заходів, продовжуючи славетні традиції рідної Альма-матер.

До 96-річчя ЛНУ імені Тараса Шевченка студентами факультету природничих наук було видано перший номер газети «Природничий вісник».

У святковому номері газети представлено короткий нарис із історії нашого університету, інтерв’ю з ректором Сергієм Вікторовичем Савченко та результати опитування: «Яка формула успіху нашого університету?»

А ось що розповідають на факультеті:

«Ідея видання газети з’явилась ще у минулому році, але мрії на той час залишилися мріями. У цьому році виникли нові ідеї й ми активізували роботу», – розповідає головний редактор газети Світлана Куденко, студентка 4 курсу спеціальності «Лабораторна діагностика».

«Наші студенти-редактори працювали наполегливо та з великим бажанням. Їм вдалося зібрати всі необхідні матеріали за декілька днів. Іноді, я просто дивуюсь активності нашого студентського самоврядування», – доповнює Олександр Васильович Ливацький, заступник декана з соціально-гуманітарної роботи факультету природничих наук.

«Робота була полегшена тим, що дизайн газети ми визначили раніше й необхідно було тільки зібрати матеріали. А збір матеріалів захоплює… Не можу передати свого неймовірного хвилювання, коли я брала інтерв’ю у Сергія Вікторовича. Він – особлива людина», – з неперевершеним захопленням пояснює Світлана Куденко.

«А мені більше запам’яталось як я презентувала вже роздруковану газету учасникам опитування та вітала їх зі світом! Було дуже приємно! » – додає Ксенія Дзюба, студентка 2 курсу спеціальності «Біологія».

«Хочеться висловити слова вдячності всім хто прийняв участь в опитуванні й підтримав ініціативу студентів нашого факультету. Сподіваємось що наша газета вам сподобалась!» – завершує бесіду Наталія Юріївна Мацай, декан факультету природничих наук.

Редакційна колегія факультету природничих наук дуже вдячна голові наглядової ради університету Віталію Семеновичу Курилу, ректорату, викладачам, співробітникам та студентам університету за участь в опитуванні.

Окремі слова подяки, за надане інтерв’ю, студенти висловлюють ректору університету Сергію Вікторовичу Савченку.

Бажаємо успіхів редакторам факультету природничих наук та чекаємо нових номерів газети!

Олег Черниш, прес-центр
ЛНУ імені Тараса Шевченка