І етап Всеукраїнської студентської олімпіади

2 березня в Навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки.

Керівником й організатором олімпіади була кандидат педагогічних наук, доцент кафедри соціальної педагогіки Наталія Павлівна Краснова.

В олімпіаді взяли участь студенти 1 – 4 курсів спеціальностей «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», «Соціальна педагогіка. Практична психологія» та «Соціальна робота».

Захід відкрив проректор з науково-педагогічної роботи, кандидат філологічних наук, доцент Д.В. Ужченко, який відзначив важливість перемог студентів в олімпіадах у їхньому особистісному та професійному становленні; значення висококваліфікованих фахівців соціальної сфери у реформуванні суспільства і держави.

Директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології, доктор педагогічних наук, професор О.Л. Караман привітала учасників олімпіади з урочистою подією в житті університету та наголосила на тому, що студенти спеціальності «Соціальна педагогіка» потягом багатьох років поспіль посідають призові місця у ІІ етапі Всекраїнської студенсткої олімпіади, прославляючи університет і кафедру соціальної педагогіки. І, не зважаючи на тимчасову евакуацію університету, кафедра соціальної педагогіки залишається лідером соціально-педагогічної освіти і науки в Україні, бо на ній створена потужна наукова школа під керівництвом доктора педагогічних наук, професора С.Я. Харченка.

Також Караман О. Л. представила склад журі: голова – завідувач кафедри соціальної педагогіки, доктор педагогічних наук, професор С.Я. Харченко; члени – кандидати педагогічних наук, доценти Н.П. Краснова, Н.Л. Отрощенко, О.І. Мальцева, Я.І. Юрків, В.І. Степаненко.

Завдання олімпіади були спрямовані на розв’язання як теоретичних, так практичних проблем соціальної педагогіки.

Яскравими виступами відзначились студент 4 курсу Олег Черниш (керівник Н.Л. Отрощенко); студентка 3 курсу Катерина Євонова (керівник Н.П. Краснова); студентка 2 курсу Анна Верховод (керівник Я.І. Юрків) та студентка 2 курсу Анастасія Нізійова (керівник В.І. Степаненко).

Студенти 1 – 2 курсів відкрили для себе цікавий світ професії соціального педагога, отримали досвід участі в конкурсних заходах.

Підсумки олімпіади буде оголошено у 07.03.2017 р.

Переможці олімпіади візьмут участь у ІІ етапі Всеукраїнської студентської олімпіади з соціальної педагогіки, що відбудеться в Харківському національному педагогічному університеті імені Г.С. Сковороди з 13 по 14 квітня 2017 р.

За інформацією

Навчально-наукового інституту педагогіки і психології