Олімпіада зі спеціальної освіти

Студенти навчально-наукового інституту педагогіки і психології взяли участь у І турі олімпіади зі спеціальної освіти.

Участь у заході взяли студенти 1-5 курсів спеціальності «Спеціальна освіта (за нозологіями)» спеціалізацій: «Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія»; «Логопедія. Спеціальна психологія» навчально-наукового інституту педагогіки і психології ЛНУ імені Тараса Шевченка. І тур олімпіади тривав з 23 лютого до 1 березня 2017 року. Захід  проводився  під керівництвом викладачів кафедри дефектології та психологічної корекції навчально-наукового інституту педагогіки і психології.

Завдання І туру олімпіади були розміщені на Сайті дистанційного навчання ЛНУ імені Тараса Шевченка в системі «Мoodle», тому всі студенти мали можливість перевірити свої професійні знання незалежно від місця власного перебування і форми навчання.

Завдання олімпіади диференціювалися в залежності від спеціалізації студентів і були різними за змістом для студентів спеціалізацій: «Логопедія. Спеціальна психологія» та студентів спеціальності  «Олігофренопедагогіка. Спеціальна психологія». Крім того завдання були різноманітними за формою, і включали проходження студентами тестів у поєднанні із вирішенням практичних задач зі спеціальності.

Викладацький колектив кафедри дефектології та психологічної корекції бажає своїм студентам  перемог і успіхів у навчанні!

За інформацією кафедри дефектології та психологічної корекції