Пам’ять про Великого Кобзаря

Студенти і викладачі навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій вшанували пам’ять Великого Кобзаря.

Геній українського народу Тарас Григорович Шевченко є видатним поетом та художником, постать якого надихає та вражає мужністю й стійкістю покоління нащадків. В навчально-науковому інституті фізики, математики та інформаційних технологій відбувся ряд заходів, присвячених Тарасу Шевченко. У холі нашого університету студенти провели флешмоб «Образ України у віршах Тараса Шевченка», під час якого молодь зачитала уривки з віршів поета, які ілюструють образ України. Політичне майбутнє нашої країни Великий Кобзар моделював разом з інтелектуалами таємного товариства Кирило-Мефодіївського братства. Незважаючи на страждання, боротьбу та перипетії, митці вбачали образ України як демократичної, вільної та розвинутої держави.

Святкові події продовжила лекція «Політичні ідеї Тараса Шевченка», яку провів заступник директора із соціально-гуманітарної роботи В.С. Плясов. Освітянин розповів про діяльність та ідейні основи Кирило-Мефодіївського братства, погляди та переконання Тараса Шевченка й зазначив, що видатний поет став ідейним натхненником багатьох поколінь українців.

Викладачі і студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка вшановують пам’ять великого митця, пишаються своєю приналежністю до родини, яка носить ім’я видатного українця.

Олег Черниш, прес-центр

ЛНУ імені Тараса Шевченка