Книгa привітань

На честь Дня університета студентами ННІПП була створена Книгa привітань.

У День університету студенти НН Інституту педагогіки і психології стали ініціаторами створення «Книги привітань до 96 Дня народження Луганського національного університету імені Тараса Шевченка».

Студентський директорат розробив зміст книги, який включав сторінки для всіх структурних підрозділів університету: інститути, факультети, коледжі.

Увесь день стояла черга залишити своє привітання в книзі. На сторінках занотовані теплі й щирі привітання та побажання щодо розвитку та процвітання рідної Альма-матер.

Ця книга побажань та привітань буде передана в музей університету і залишиться майбутнім поколінням.

«Любий університет! Уже 96 років ти допомагаєш людям знайти себе в цьому житті. Дякуємо тобі! Бажаємо тобі вистояти та повернутися до свого рідного міста Луганська!», – написали студенти спеціальності «Дошкільна освіта».

За інформацією НН ІПП