Благодійний концерт

Студенти Навчально-наукового інституту культури і мистецтв провели благодійний концерт.

Студентське самоврядування Інституту культури і мистецтв сумісно зі студентським активом Полтавського університету економіки і торгівлі організували і провели благодійний концерт «Save the dream». Його мета – допомогти реалізації мрій та бажань маленьких дітей, доля яких вже з ранніх років є нелегкою.

До заходу  було залучено Полтавський театр народного танцю «Барви», учнів полтавської музичної школи № 1 ім. П. Майбороди. На зібрані від продажу квитків на концерт кошти, організатори заходу придбали для дітей новорічні подарунки.

Благодійна акція показала, що коли кожний буде робити добро у межах своїх можливостей, то можливості добра будуть безмежними.

Організатор заходу
студентка Інституту культури і мистецтв