“Новорічні традиції народів світу”

22 грудня на факультеті іноземних мов відбувся захід “Новорічні традиції народів світу”, присвячений святкуванню Нового року.

Захід був організований кафедрою теорії та практики перекладу. В ньому взяли участь студенти факультету, які вивчають англійську та східні мови. На заході були присутні завідувач кафедри теорії та практики перекладу к.п.н., доц. Перова С.В., викладачі кафедри Назаренко М.М. та Тернієвська Є.Й.

Історія святкування Нового року йде корінням у далеке минуле. Це час, коли всі люди прагнуть радіти та веселитися, будують нові плани, ставлять нові цілі, чекають на новорічну казку. Новий рік – це особливий період в житті кожної країни. Цікаво дослідити новорічні традиції різних народів світу.

Студенти підготували презентації про особливості святкування Нового року в країнах Сходу (Туреччина, Ізраїль, Японія та Китай). Викладачі та учасники здійснили уявну подорож до цих країн, щоб познайомитися з їхніми новорічними традиціями.

В аудиторії панувала весела та затишна атмосфера, лунали пісні, вірші та привітання з Новим роком різними мовами.

По закінченні заходу учасники отримали солодкі подарунки.

У майбутньому планується подальше проведення подібних пізнавальних і веселих заходів.