Першокурсник ЛНУ на Чемпіонаті Європи

Першокурсник ЛНУ, спортсмен Богдан Бурячек – учасник української збірної на Чемпіонаті Європи.

Із 4 по 15 грудня в м. Ейлаті (Ізраїль) відбувся чемпіонат Європи серед юніорів до 20 років та молоді до 23 років. Уперше за останні роки українська важкоатлетична збірна була представлена у двох повних складах команд – 29 спортсменів. У складі збірної виступав студент першого курсу спеціальності «Фізична культура і спорт. Спорт» Навчально-наукового інституту фізичного виховання та спорту – Богдан Бурячек.

news_des_2016_22

Виступаючи у ваговій категорії до 105 кг, Богдан став сьомим із результатом у ривку – 151 кг та 188 кг у поштовху. Слід зауважити, що за тиждень до змагань наш студент отримав суттєву травму коліна, але це не завадило йому увійти до десятки кращих спортсменів Європи. Побажаємо Богданові швидкого одужання та перших сходинок на світових першостях!

Загалом українські юніори та молодь завоювали на турнірі 45 медалей, 19 з яких найвищого ґатунку.

За інформацією Навчально-наукового інституту
фізичного виховання та спорту