Участь у тренінгу

Викладачі факультету природничих наук взяли участь у тренінговій сесії ГО «Агенція освітніх ініціатив».

Участь у просвітницьких заходах є передумовою оптимізації та удосконалення роботи науково-педагогічних працівників, формування всебічно розвинених осіб, здатних до постійного самовдосконалення. Розширення кругозору викладачів сприяє ефективній організації як навчального процесу так і наукової діяльності фахівців.

Фасилітатором сесії «Проектний менеджмент. Типи проектів. Джерела фінансування» була голова агенції Ірина Мигович. Викладачі факультету природничих наук дізналися про особливості різних типів проектів, практично опрацювали методику роботи  з деревом проблем та розглянули методику пріоритезації проблем.

Проведений захід дозволить підвищити професійний рівень викладачів, знайти нові шляхи вирішення існуючих проблем та створить передумови для більш ефективної взаємодії навчального та наукового процесів.

За інформацією ФПН