Науково-методичний семінар

На кафедрі дошкільної та початкової освіти пройшов науково-методичний семінар, на якому обговорили проблеми реформування початкової школи.

Захід відбувся 16 грудня в межах науково-методичного семінару «Сучасна початкова школа – простір освітніх можливостей розвитку молодших школярів». З привітанням учасників виступили ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Савченко С. В. та директор Навчально-наукового інституту педагогіки і психології Караман О. Л.

Провідні фахівці кафедри разом з вчителями-практиками та майбутніми фахівцями в галузі початкової освіти обсудили провідні зміни, що відбулися в початковій ланці освіти.

Щиру зацікавленість аудиторії викликали доповіді «Тренди сучасної початкової школи» (Черв’якова Н. І.), «Оновлення початкової школи – сутність реформ» (Бадер С. О.), «Використання засобів медіа-освіти в початковій школі як вимога сучасності» (Кравчишина О. О.) та ін.

Учасники семінару змогли висловити власну думку з приводу освітніх інновацій, обговорити практичний аспект реалізації Концепції Нової української школи.

Завершальним етапом семінару стало колективне складання Mind Map з проблеми реформ у початковій школі. Також колектив кафедри презентував дайджест з означеної проблеми для вчителів-практиків та студентів.

Організатори семінару висловлюють подяку за співпрацю адміністрації Старобільської спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 3 та Старобільської школи №2.

За інформацією НН ІПП