Кращі студенти ФПН

Кращі студенти ФПН нагороджені на загальному зборі факультету.

7 грудня на факультеті природничих наук відбувся загальний збір студентів усіх спеціальностей. На якому були нагороджені кращі студенти.

Сисоєнко Кирил, студент 1 курсу спеціальності садово-паркове господарство, у складі збірної нашого університету зайняв перше місце у турнірі з футзалу «Студентська ліга – 2016».

Дзюбі Оксані, студентці 2 курсу спеціальності біологія та Шпоті Валентині, студентці 3 курсу спеціальності технології медичної діагностики та лікування була висловлена подяка за участь у волонтерському русі.

Також на зборах виступили заступник декана з навчальної роботи факультету О. П. Губська та заступник декана з соціально-гуманітарної роботи Ливацький О. В. розглянули питання успішності та результатів навчання у першому семестрі поточного року.

За інформацією факультету
природничих наук