Перемога в турнірі

Колектив ЛНУ вітає студентів з перемогою в турнірі з футзалу «Студентська ліга – 2016».

Студенти ЛНУ імені Тараса Шевченка завжди гідно відстоюють честь рідної Альма-матер та держави на світовому рівні. Досягнення та перемоги, які регулярно здобувають представники нашого університету, є символом незламності, віри, якісної підготовки та любові до спорту.

Перемога в турнірі з футзалу «Студентська ліга – 2016» стала результатом наполегливої підготовки та тренерської роботи. До складу команди університету увійшли Артем Скачков, Сергій Хурда, Максим Решетняк, Павло Верховод, Михайло Носаль, Павло Ляшко, Кирило Сисоєнко, Максим Хижняк та Владислав Дорошенко. Впевнено розпочавши груповий етап турніру, вони змогли здобути перемогу в фіналі спортивного змагання, продемонструвавши високий професіоналізм та незламність командного духу. Ваше прагнення до висот є ознакою якісної підготовки та сучасного європейського рівня освіти.

Бажаємо нашим студентам та їх тренеру В.Г. Солдатенку продовжувати свою спортивну кар’єру й здобувати визнання на світовому рівні. Ваш внесок у розвиток та діяльність університету є прикладом для наступних поколінь.