Тиждень української мови в РЦПО

В РЦПО урочисто проходить Тиждень української мови, приурочений до Дня української писемності.

Цього року програма предметного тижня була, як завжди, досить насиченою:

1. Відкриття предметного тижня;
  2. Проведення акції «Долонька патріота»;
  3. Проведення І етапу ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
  4. Всеукраїнський радіодиктант національної єдності  «Перевір свою грамотність»;
  5. Конкурс читців «Нам пора для України жить»;
  6. Виховний захід «Мова серце нації».

Учні мали змогу поринути у багатий світ краси і мелодійності рідної української мови.

День української писемності  – свято, спрямоване на підтримку рідної мови, привернення уваги світового українства до проблем слова, його вивчення та розвитку, пропаганди і популяризації, та водночас демонстрацію його краси й багатства, літературної довершеності. Це свято єднає всіх нас на шляху до відродження духовності, зміцнення державності, формування громадянського світогляду. Адже кожен народ формується лише тоді, коли усвідомив себе у рідному слові.

Учні та викладачі мали нагоду ще раз осмислити роль української мови в житті окремої людини  та цілої держави. Ми маємо сміливість серцем і душею впевнено сказати: «Ми – українці!». Хай усіх нас єднає належність до великого народу! Плекаймо всі разом ту мову, що дісталась нам у спадок від наших пращурів!

За інформацією Старобільського відділення

ВП «РЦПО ЛНУ імені Тараса Шевченка»