Професор ЛНУ стала лауреатом премії ім. Б.Грінченка

Доктор філологічних наук, професор Катерина Дмитрівна Глуховцева стала лауреатом Всеукраїнської премії.

Професорсько-викладацький колектив та студенти факультету української філології та соціальних комунікацій ЛНУ вітають доктора філологічних наук, професора, завідувача кафедри української філології та загального мовознавства Глуховцеву Катерину Дмитрівну із врученням диплома лауреата Всеукраїнської премії імені Бориса Грінченка.

news_des26_14

Ця премія встановлюється Всеукраїнським товариством «Просвіта» імені Тараса Шевченка з метою відзначення кращих просвітян, які внесли і вносять значний вклад у розбудову Незалежної України, в утвердження державної української мови, розвиток національної культури, відродження історичної пам’яті, формування національної свідомості та піднесення духовності і добробуту українського народу, за просвітницьку і подвижницьку діяльність в ім’я розвитку України.

Деканат, колеги, аспіранти, магістранти, студенти