Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

На ФПАН відбулися установчі загальні збори студентів

На початку другого навчального семестру на факультеті природничих і аграрних наук традиційно відбулися установчі загальні збори здобувачів денної форми навчання освітніх рівнів «бакалавр» та «магістр».

Збори розпочалися з вітального слова декана факультету Наталії МАЦАЙ. Вона привітала викладачів та студентів із початком навчання, побажала успіхів у здобутті знань та творчих досягнень.

На захід була запрошена завідувачка сектору студентської соціальної служби ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Ганна СЕРІК. Ганна Володимирівна детально розповіла про напрями роботи служби, пільгові категорії та умови отримання соціальних стипендій.

Заступниця декана з навчальної роботи Ольга ГУБСЬКА підбила підсумки попереднього семестру та ознайомила студентів з особливостями організації освітнього процесу у другому семестрі 2024-2025 навчального року. Особливу увагу було приділено випускникам, які завершують навчання у червні поточного року.

Студентський декан Вікторія БОРИСЕНКО закликала молодь до активної підготовки до урочистостей з нагоди 105-ї річниці університету.

Після завершення офіційної частини здобувачі освіти мали змогу поставити запитання та отримати на них вичерпні відповіді.

Бажаємо студентам успішного, насиченого та цікавого навчання!

 

За інформацією факультету природничих і аграрних наук

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2026