Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Круглий стіл «Реальність графічного дизайнера»

27 листопада за ініціативи кафедри дизайну у майстернях НН ІМ ЛНУ імені Тараса Шевченка відбувся Круглий стіл із практикуючим дизайнером на тему: «Реальність графічного дизайнера».

Спікером виступив Максим Чубенко – графічний та веб-дизайнер в SDC Verifier

До проведення заходу була долучена кафедра експертизи культурних цінностей та дизайну Університету митної справи та фінансів (м. Дніпро) у складі професорсько-викладацького складу та здобувачів вищої освіти ОП «Графічний дизайн».

Захід було присвячено сучасним тенденціям та реаліям професійної діяльності графічного дизайнера.

Зустріч відбувалася у форматі відкритого діалогу. Були обговорені сучасні професійні реалії, з якими стикається графічний дизайнер; вимоги до якісного портфоліо та рекомендації щодо його формування; джерела натхнення у творчій діяльності дизайнера; актуальні інструменти та програмне забезпечення, що використовуються у сфері графічного дизайну.

Активна дискусія розв’язалася у питаннях використання ШІ у проєктній діяльності та визначення авторського права на дизайнерський продукт.

В підсумку учасники круглого столу подякували Максиму Чубенко за змістовні пояснення, професійні поради та розповідь про реалії дизайнерської роботи.

 

Інформаційний центр НН ІМ
Кафедра дизайну

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2025