Відповідальний секретар Приймальної комісії ЛНУ провела робочу нараду
7.7.2025
У рамках вступної кампанії 2025 відповідальний секретар Приймальної комісії ЛНУ Володавчик Вікторія Сергіївна провела робочу нараду з технічною групою.
Нарада відбулася в змішаному форматі — як офлайн, так і онлайн, що забезпечило залучення представників з усіх локацій, де функціонують структурні підрозділи та консультаційні центри університету.
У ході зустрічі було обговорено актуальні питання, пов’язані з організацією вступного процесу. Зокрема, увагу було зосереджено на:
- організаційних та технічних аспектах роботи
- створенні максимально зручних інформаційних умов для вступників;
- якості та точності консультацій, які отримують абітурієнти;
- важливості професійного та доброзичливого спілкування між представниками комісії та вступниками.
Члени технічної групи запевнили, що чітко дотримуються поставлених завдань та ефективно виконують свої обов’язки, працюючи злагоджено та відповідально.
Команда Приймальної комісії — це перші люди, з якими знайомиться абітурієнт на шляху до омріяної професії, тож якість комунікації та оперативність — на особливому контролі.
Запрошуємо на навчання до Луганського національного університету імені Тараса Шевченка!
Незалежно від того, яку форму чи спеціальність ви оберете — ми поруч, щоб підтримати та допомогти зробити впевнений крок у майбутнє!
lnu.priymalnakomisia.27@gmail.com
+38 (095) 105-60-05
Обирай ЛНУ — університет твого розвитку та можливостей!
Відділ маркетингу
ЛНУ імені Тараса Шевченка


