Привітання до Дня Сил спеціальних операцій ЗСУ
27.5.2025
Шановні воїни Сил спеціальних операцій Збройних Сил України!
Від імені багатотисячної спільноти ЛНУ імені Тараса Шевченка щиро вітаємо вас із Днем Сил спеціальних операцій ЗСУ, який відтепер, відповідно до Указу Президента України №346/2025, щорічно відзначатиметься 27 травня — у день пам’ятної і героїчної операції зі звільнення нового термінала Донецького аеропорту у 2014 році.
Ця дата є символом мужності, самопожертви, вірності присязі та незламного духу українського воїна. Саме завдяки вашим діям, рішучості та високому професіоналізму сьогодні Україна тримає стрій, захищає свій суверенітет і впевнено крокує до перемоги.
Сили спеціальних операцій — це еліта війська, це ті, хто діє там, де інші не можуть. Ви — гордість нашої держави, зразок служіння Україні, приклад для підростаючих поколінь.
Ми глибоко шануємо вашу відданість і силу духу. Бажаємо міцного здоров’я, надійного тилу, перемог на всіх фронтах і щасливого мирного майбутнього.
Слава Силам спеціальних операцій!
Слава Україні!
З глибокою повагою,
Олена КАРАМАН, ректорка ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»
та Віталій КУРИЛО, голова Вченої ради ЛНУ


