Едвайзерська година до Дня пам’яті та примирення
8.5.2025
До Дня пам’яті та примирення асистентом кафедри початкової освіти НН ІПП Катериною Коваленко було проведено едвайзерську годину зі здобувачами вищої освіти 1 курсу спеціальності Початкова освіта.
Під час зустрічі учасники обговорили значення цієї дати для українського народу, важливість збереження історичної пам’яті та формування в сучасного покоління почуття патріотизму й поваги до героїчного минулого.
Особливу увагу було приділено тому, як розкривати цю тему в початкових класах. Майбутні вчителі дійшли висновку, що навіть з наймолодшими здобувачами освіти важливо говорити про мир, цінність життя, доброту, взаєморозуміння та єдність, адже такі розмови сприяють формуванню громадянської свідомості з раннього віку та виховують гідних громадян своєї держави.
За інформацією НН ІПП


