Луганський національний університет імені Тараса Шевченка

Український навчальний візит до Школи освіти

Чи стане Освітня школа джерелом натхнення для педагогічних закладів України?

Є багато ознак того, що це так. І все це завдяки ознайомчому візиту представників українських вищих навчальних закладів.

До складу делегації з 15 осіб входять науковці та люди, які займаються освітою з дослідницьких центрів, переміщених із зони бойових дій, наприклад з Луганська, Донецька та Бердянська. Одним із ініціаторів цього заходу стала Лілія Гриневич – міністр освіти і науки у 2016-2019 роках, викладач, освітянин, один із ініціаторів реформи освіти в Україні, випускниця Програми Кіркланда, створеної польсько-американською Свободою. фундамент. Візит був організований Study Tours to Poland за фінансування PAFF.

Упродовж п’яти днів учасники мали змогу спостерігати, як організована Школа Освіти та як виглядають наші заняття. Серед них взяли участь: на предметних семінарах також вивчали принципи інтеграційного семінару. Вони відвідали наші інтернатури та українську школу у Варшаві та послухали презентацію результатів дослідження українських студентів у системі польської освіти.

Кожен день учасники навчального візиту завершували так званим рефлексійним журналом, тобто обмірковуванням та записуванням власного досвіду та спостережень. Це метод, який ми також використовуємо в роботі з нашими студентами. Він покликаний сформувати рефлексивний і свідомий підхід до власного розвитку.

Освітня школа підтримує Україну від початку

Академічний візит є однією з багатьох ініціатив, спрямованих на зміцнення співпраці та підтримку української системи освіти – особливо після варварського нападу Росії на нашого сусіда. Менш ніж через 2 місяці після початку війни ми організували конференцію « Український учитель у Польщі », яка стала нагодою для інтеграції, а також для вдосконалення педагогічних навичок. Викладачі Школи освіти також розробили набір посібників для вчителів , у яких описують відмінності між польською та українською основною програмою та пропонують завдання та види діяльності, які допоможуть інтегрувати дітей біженців. Посібники виявилися надзвичайно популярними: ними користувалися десятки тисяч викладачів.

https://szkolaedukacji.pl/ukrainska-wizyta-studyjna/

 

Школа освіти Польсько-американської фундації Szkolа Edukacji

 

© Луганський національний університет імені Тараса Шевченка, 2007-2024